Gıda denince şüphesiz akla ilk gelen sağlık ve kalitedir. İşte bu temel prensipler ışığında, sağlıklı ve kaliteli ürünler üretmeyi ve ihraç etmeyi kendisine ilke edinmiş firmamız, ürünlerimizi tarladan başlayarak üretim tesislerimizde ihracata hazır hale gelinceye dek son derece hassas, dikkatli ve hijyenik bir aşamadan geçirerek üretir. Firmamız kendi markası olan SİRENA’nın yanında dünyaca tanınmış markalar için de Private Label üretim yapmaktadır.

Üretilen bu ürünler hali hazırda Amerika, Kanada, Almanya, Fransa, İngiltere, Hollanda, Yunanistan, İsrail ve Orta Doğuya başarıyla ihraç edilmektedir. Firmamızca üretilen ve ihraç edilen başlıca ürünler, Dolmalar, Pilakiler, Haşlamalar, Sebze Konserveleri.

Eşme Konserve ailesi olarak hedefimiz; yönetim desteği, çalışanlarımızın ortak katılımı ve çabalarıyla sürekli gelişme anlayışı içinde ürünlerimizi istenilen teslimat sürelerinde kaliteden ödün vermeden insan sağlığına uygun hijyenik koşullarda üretim yaparak pazarda saygın ve aranılan bir firma olmaktır.